Atarés - Home
Atarés - Fotogalerie
Atarés - Kontakt
Atarés - O nás
Atarés - Koncerty
Atarés - Audio - Video
Atarés - Info pro pořadatele
Frank Hernandéz - zpěv a kytara
Kubánský hudebník, kytarista, zpěvák a skladatel vyrůstal v Havaně mezi muzikanty a to ho také přivedlo ke studiu hudby. Účinkoval spolu s významnými představiteli kubánské hudební scény. Ve svých 16 letech vystupoval společně s jednou z nejznámějších kubánských zpěvaček Rositou Fornés a s Luisem Carbonellem, s nimiž podnikl turné po celé Kubě. Později pracoval a nahrával s dirigenty, jako je Rey Montesinos, Eddie Gaitán či Edesio Alejandro. Frank také účinkoval na prvním kubánsko-americkém kulturním festivalu na Kubě, kde se poznal s producentem a předsedou sdružení amerických hudebních producentů Edem Cherneyem, s nímž udržuje přátelské vztahy. V té době byl na Kubě také Ry Cooder a to dalo základy projektu Buena Vista Social Club. "Muzikanti, kteří se v projektu objevili, byli staří, do té doby zapomenutí, ale plní vitality a chuti do života. Chtěl jsem se co nejvíce naučit a využít zkušeností těchto hudebních legend, jako byli Pio Leiva, Ediceo Diego (Puntillita), Rubén González a Compay Segundo, s nimiž jsem účinkoval na festivalech a nahrával v hudebních studiích. Dnes mi nezbývá než poděkovat za všechno, co jsem se díky nim naučil, jak v osobním životě, tak pokud jde o hudbu."


Rostislav Máca - baskytara
Narodil se v Dačicích na Moravě. S hudbou začal ve svých 16 letech pod vlivem svého otce, taktéž hudebníka, když mu učarovala baskytara. Jeho první kroky vedly do LŠU a po elementárním zvládnutí nástroje i do místních punkových a rockových skupin. Jelikož žádný baskytarista, který by ho inspiroval, nebyl na dohled, ve 21 letech přesídlil do Prahy. Nejprve navštěvoval výuku baskytary a hudební teorie ve škole Come to Jam u Petera Pavlíka (Yo Yo band) a poté u Richarda Scheuflera (Pražský Výběr 2, Krucipüsk). Za svoji největší hudební školu považuje hodiny u legendy české baskytary Vladimíra Gumy Kulhánka a účinkování ve formacích Ad Lib Combo a Juice Big Band pod vedením Juliuse Baroše (Veleband, Orchestr Čs. televize, Laco Deczi Jazz Cellula). Jeho první ryze autorskou skupinou byla crazy funková kapela Mikiho pupík, se kterou absolvoval první velké festivaly a natáčení ve studiu, pro rozhlas a TV. V roce 2002 si plní svůj sen a spoluzakládá Atarés. V minulosti působil také jako sideman se zpěvákem Janem Kalouskem a Lubošem Pospíšilem, v současné době hraje v kapelách So Fine a Petra Hapková Band. Věnuje se i manažerské a producentské činnosti, je majitelem hudební agentury RM production.


Zdeněk Urbanovský - piano
Tento charismatický brněnský rodák se věnuje hudbě již od mala. Po absolvování ZUŠ pokračoval 2 roky na státní konzervatoři v Brně, ale ve víru velkoměsta se mu příliš nelíbilo, a tak se stáhl do oblasti stověžaté Prahy, kde se začal věnovat „pokleslejším“ jazzovým žánrům, a to na Konzervatoři Jaroslava Ježka, kterou i absolvoval. Kromě skladatelské činnosti (v r. 2006 napsal muzikál Atlantida), je autorem i řady děl scénické hudby pro divadla v Brně a Praze, účinkoval 1 rok v divadle Semafor a taktéž se plavil téměř po všech mořích na zaoceánských lodích Aida Aura a Astoria. Spolupracoval nebo spolupracuje rovněž s formacemi: Woodoojam, Sly Rabbits, Bůhví, Madalena Joaová, Felix Slováček jr., Otakar Petřina jr. alias Marpo, Partyband, Mejla Matoušek a spam, Carnival projekt Terezy Nekudové a Lukáše Buriana, kabaret U Fleků, Tereza Rajnincová a další. V budoucnosti plánuje spolupracovat se zpěvačkou Madonnou, s nabídkou oslovit ji však stále váhá. Dále korepetuje na muzikálovém oddělení na konzervatoři Jaroslava Ježka, učí na soukromé ZUŠ Miluše Lidinské v Berouně a spolupracuje s firmou Roland jako konzultant. Ve svém volném čase se pak věnuje kvalitnímu pivu a to nejen jako konzument a znalec, ale i jako amatérský sládek. Studuje ekonomii a věří, že trh vše nevyřeší...


Sergey Voynov - bicí nástroje, perkuse
Narodil se ve městě Samarkand (Uzbekistán). V Rusku vystudoval jazzový college a konzervatoř v Petrohradě v oborech bicí nástroje, xylofon a vibrafon. V Praze od roku 2000 působil ve skupinách BBP, Cirkus No More, Banda Urca, Loud Samba, Boom Brasil či Santiago Ferreira Band.


Bharata Rajnošek - saxofon, trubka, flétna
Absolvent Konzervatoře Jaroslava Ježka a kurzu Berklee College of Music. Je multiinstrumentalistou, hraje na různé druhy saxofonů, trubku, flétnu, trombón a klávesové nástroje. V současnosti je studentem pražské Hamu. Jako hudebník působí v kapelách Rajnošek B.and, Alvik, Vesna Cáceres a Ánima, Atarés, Latin Wave, Big Band Felixe Slováčka a Golden Bigband Praha. Dříve hrál také s kapelami Švihadlo, Tandem plus, Agon Orchestra, Richter Band, Jazz Heads, Marek Šmaus Kvartet, Dubonet, Jazz Efterrätt, Jana Koubková a Guru Band, Babalet, Jeff Biograf Band, Wooden Toys, Petit trio, Return to Silence (New Silence), Sajkedelik šraml Band a Extempore. Je autorem scénické hudby, spoluautorem opery a pracuje jako lektor Prázdninových rockových kurzů.
Design (C)2014 www.art-service.cz                                                  Web (C)2014 Studio Sunfactory